0

آرشیو / اخبار / داوران

نشست هم اندیشی کمیته داوران شهرستان جم برگزار شد + تصاویر

۱۸/۰۴/۱۳۹۷ در ۲۳:۰۹ توسط

نشست هم اندیشی کیمیته داوران شهرستان جم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال جم، عصر امروز با حضور محمد اسدی رییس هیئت، علی عبدالهی دبیرهیئت، سیف الله آدین خواه رییس کمیته داوران و تعدادی از داوران شهرستان نشست هم اندیشی کیمیته داوران هیئت فوتبال شهرستان جم برگزار شد.

محمد اسدی رییس هیئت فوتبال جم در حاشیه این نشست با اشاره به برگزاری کلاس داوری درجه ۳ در شهرستان افزود: این دوره با استقبال خوبی روبرو شد به طوری خانم ها بخش عمده ای شرکت کنندگان را تشکیل می دادند و کلاس ها در یک سطح بسیار عالی برگزار گردید.

اسدی با بیان اینکه برگزاری اردوی آمادسازی داوران لیگ برتری استان در شهرستان جم نشان از پتانسیل بالای این منطقه می باشد گفت: مجموعه هیئت فوتبال تمام تلاش خود جهت ارتقای سطح داوری شهرستان به کار خواهد برد و در ادامه کلاس های بازآموزی بیشتری برای داوران جمی برگزار خواهد شد.

وی حضور داوران ایرانی در بازی های جام جهانی را نشان از سطح بالای داوری در ایران دانست و افزود: در طول بازی های لیگ برتر در شهرستان جم از ظرفیت داوران و ناظرین داوری فدارسیون فوتبال برای برگزاری دوره های بازآموزی و توانمدسازی داوران شهرستان استفاده خواهیم کرد.

رییس هیئت فوتبال جم خاطر نشان کرد: برای برگزاری کلیه مسابقات فوتبال و فوتسال در سطح شهرستان، نیاز است با هیئت فوتبال شهرستان هماهنگی های لازم انجام شود.

وی در پایان افزود: تلاش خواهیم کرد در سال جاری مسابقات بانوان را به صورت دوره ای در شهرستان جم برگزار کنیم تا از ظرفیت بانوان داور جدید استفاده بیشتری ببریم.

در پایان توسط محمد اسدی از زینب عرب زاده اولین داور بانوی شهرستان که سطح ملی قضاوت کرده بود،تجلیل شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید