0

اخبار

پیام تبریک رییس هیئت فوتبال جم به مناسبت کسب رتبه پنجم پارس جنوبی جم در لیگ برتر

۰۹/۰۲/۱۳۹۷ در ۲۰:۴۱ توسط

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال جم، محمد اسدی رييس هيئت فوتبال شهرستان جم به مناسبت كسب رتبه پنجم پارس جنوبي جم در ليگ برتر پیام تبریک صادر کرد، در متن این پیام آماده است:

ليگ هفدهم امسال با تمام فراز و نشيب هايي كه داشت شاهد شگفتي سازي تيمي بود كه توانست در نيم فصل اول در جمع مدعيان كسب قهرماني باشد و با گذشت سي هفته در رده پنجم ليگ برتر ايران قرار گرفت.

پارس جنوبي جم توانست بار ديگر تنور فوتبال را در جنوب كشور و استان بوشهر داغ كند و هزاران نفر از استان هاي بوشهر، هرمزگان، فارس را در ورزشگاه تختي جم جمع كند و يكصدا شعار “پارس جم قهرمان ” را سر دهند.

اينجانب از مسئولين استاني و شهرستاني، مجموعه مديريت پارس جنوبي جم،كانون هواداران پارس جنوبي، تماشاگران، همكارانم در هيئت برگزاري مسابقات، اصحاب رسانه كه در طول فصل در جهت هرچه بهتر برگزار كردن بازي هاي ليگ برتر به ما كمك كردند تشكر مي كنم.

به دليل اولين سال ميزباني در ليگ برتر مشكلاتي بود كه با كمك مسئولين استاني و شهرستاني و مجموعه نفت و گاز در منطقه حل شد و از سوي فدراسيون فوتبال به عنوان يكي از بهترين ميزبانان ليگ برتر بوديم و قطعا نواقصاتي نيز وجود داشت كه براي فصل در جهت رفع آن ها تمام تلاشمان را مي كنيم تا بتوانيم جم را ميزباني شايسته در ليگ برتر به همگان معرفي كنيم.

در پايان اميدوارم با رفع مشكلات تيم محبوب پارس جنوبي جم، در فصل آينده با قدرت در جمع مدعيان كسب قهرماني و سهيمه آسيا قرار گيرد.

دیدگاهتان را بنویسید