0

آقایان / اخبار / بزرگسالان

نشست اعضای هییت فوتبال جم با شورا و دهیار روستای تشان جهت احیای باشگاه پاسارگاد تشان برگزار شد + تصاویر

۰۵/۰۳/۱۳۹۶ در ۰۰:۳۸ توسط

نشست اعضای هییت فوتبال جم با شورا و دهیار روستای تشان جهت احیای باشگاه پاسارگاد تشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال جم، عصر امروز نشستی با حضور اعضای هییت فوتبال شهرستان جم  و شورا و دهیار روستای تشان جهت آغاز فعالیت دوباره باشگاه فرهنگی و ورزشی پاسارگاد تشان برگزار شد.

در این نشست اسدی از نقش مهم ورزش در کاهش بزه کاری های اجتماعی در جامعه گفت و افزود: با رونق و گسترش ورزش در روستاها، نوجوانان و جوانان سرگرم به انجام فعالیت های ورزشی می شوند و شور و نشاطی در بین افراد به وجود می آیید.

محمد اسدی از نقش مهم شورا و دهیاری ها در جهت کمک به احیای فوتبال در شهرستان اشاره کرد و گفت: با هماهنگی های صورت گرفته در برخی از روستاهای بخش مرکزی جم، دهیاری ها در کنار باشگاه های ورزشی قرار گرفتند و با کمک های مالی خود، گامی بزرگ در جهت رونق دوباره باشگاه ها برداشتند.

اسدی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم که شورا و دهیار روستای تشان نیز از باشگاه پاساگارد تشان حمایت های لازم داشته باشد و شاهد راه اندازی مدرسه فوتبال این باشگاه و حضور این تیم در لیگ شهرستان جم باشیم.

درادامه این نشست اعضای شورا و دهیار روستای تشان از آمادگی خود جهت پشتیبانی از باشگاه پاساگارد، اعلام کردند.

در پایان اعضای هییت فوتبال جم از امکانات مدرسه فوتبال آینده سازان تشان بازدید کردند و تعدادی از اقلام ورزشی به بازیکنان اهدا شد.

 

تصاویر:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید