0

آقایان / اخبار / بانوان / بزرگسالان / پایه / پیشکسوتان

تیم پارس جنوبی جم به لیگ یک کشور صعود کرد

۰۶/۰۴/۱۳۹۵ در ۲۱:۵۳ توسط

تیم فوتبال پارس جنوبی جم با شایستگی به عنوان تیم سوم راهی لیگ یک کشور شد تا بعد از ۸ سال تلاش و انتظار بتواند به این مهم دست یابد.

 

 

پارس جم پیش از این و در سال های اخیر(با نام قدیمی گاز فجر جم) توانسته بود تا یک قدمی لیگ یک هم برسد اما در بازی های آخر ناکام بود اما امسال با مربیگری مهدی پاشازاده و حمایت مدیریت تیم و مردم شریف شهرستان توانست جواز حضور به لیگ یک را کسب کند.

 

تیم مهدی پاشازاده از گروه اولیه لیگ دسته دوم توانسته بود به مرحله آخر برسد، در گروه آخر که تیم اول آن به لیگ یک صعود میکرد دوم شد و به پلی اف رسید تا با تیم دوم گروه دیگر که نفت و گاز گچساران بود در دو بازی رفت و برگشت مسابقه دهد و تیم برنده در دو بازی جواز حضور به لیگ یک را کسب کند.

 

جم هفته پیش میزبان بازی اول پلی اف بود این دیدار با حواشی فراوانی همراه بود و پارس جم توانست با دو گل نفت و گاز گچساران را از پیش رو بردارد. هواداران تیم گچسارانی که از شکست تیم خود ناراحت بودند در اقدامی ناشایست و دور از اخلاق به سمت هواداران تیم جم حمله ور شدند بعد از آن به سمت ماشین جمی ها هجوم بردند و شیشه ی ماشین آنهارا شکستند!

 

 

اما کمیته انضباطی هیچ واکنشی نسبت به این اتفاقات انجام نداد.

 

بازی دوم عصر امروز در گچساران برگزار شد، حواشی دیدار رفت در جم پایان نیافت بلکه چند برابر شد طوری که بامداد شب قبل از مسابقه به سمت هتل محل اقامت تیم پارس جم تیر اندازی شد!

 

با همه این اتفاقات زشت و خطرناک از سوی گچسارانی ها و در کمال تعجب بازی نه کنسل و نه بدون تماشاگر اعلام شد تا همچنان حاشیه ها باقی بماند.

 

عصر امروز بازی برگزار شد و پارس جم در همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۱۰ با گل سجاد بهزادی از حریف پیش افتاد و در حالی که گچسارانی ها برای جبران گل خورده حمله می کردند این بازیکنان پارس جم بودند که در یک ضد حمله صاحب موقعیت شدند که خطای مسلم مدافع نفت گاز روی فرهنگ را صالحی قاضی این دیدار نقطه پنالتی را نشان داد که کیانوش میرزایی آن را تبدیل به گل دوم کرد.

 

نفت و گاز گچساران برای جبران گل خورده به آب و آتش می زد ولی هوشیاری خط دفاعی پارس جم حملات نفتی ها را دفع می کرد.

 

بازی منطقی شاگردان مهدی پاشازاده اجازه بازیسازی را به تیم نفت و گاز گچساران نمی دهند و در حالی که ۴۵ دقیقه بازی به اتمام رسیده ، بازیکنان نفت و گاز نتوانستند موقعیت آنچنانی روی دروازه پارس جنوبی خلق کنند.

 

دقیقه ۳۰ با پرتاب شی به پاشازاده سرمربی پارس جم وی مصدوم و روی زمین افتاد و برای دقایقی بازی قطع شد!

دقیقه ۴۵ هواداران گچسارانی اشیاء ای را به داخل زمین پرتاب کردند!

با اسکورت ماموران نیروی انتظامی بازیکنان پارس جنوبی به رختکن رفتند!

 

پایان نیمه اول و شروع نیمه دوم با تاخیر ۴۰ دقیقه ای شروع شد اما در حالی که هنوز یک دقیقه از نیمه دوم نگذشته بود بدلیل درگیری بین هواداران گچسارانی بازی قطع شد.

 

با شروع نیمه دوم بلافاصله بازی بدلیل درگیری متوقف شد و داور بازی بدلیل نامناسب بودن جو ورزشگاه بازی را تمام شده اعلام کرد تا این دیدار سه بر صفر به سود مهمان پایان یابد و جمی ها در مجموع با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شوند و به عنوان سومین سهمیه راهی لیگ یک آزادگان شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید